Yükleniyor

evet, pixelimiz boldur!

Yıllardır en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; dijital zanaat.

Kurumsal firmaların dijital dünyadaki hayatlarına pixel pixel destek oluyor, işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

Hizmetler

Çoğu web tasarım ajansının yaygın olarak kullandığı hazır tasarım çalışmalarından ziyade her firmanın, her markanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde özgün, günümüz dijital trendlerini içinde barındıran ve tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlıyoruz.

İşini internete taşımak ve ürünlerini internetten satmak isteyenler için hazır e-ticaret temaları dayatmadan, ücretsiz ve hazır e-ticaret sistemleri kullanmadan, satır satır kendimiz kodladığımız e-ticaret sistemimiz tecim ile pratik çözümler üretiyoruz.

Standart web tasarım isteklerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan özel web projeleri için günümüz teknolojilerini kullanarak, özgün ve çözüm odaklı web yazılımları geliştiriyoruz.

Markaların, firmaların insanlar üzerinde bırakmak istedikleri etkinin çok önemli olduğunu biliyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

Photoshop ile hazırlanmış web sitesi arayüz tasarımlarını Psd dosyası halinde alıp, güncel ve modern tag yapısı kullanarak, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde, Html olarak kodluyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda en önemli iletişim araçlarından biri haline gelen sosyal medyada, içerik takvimleri oluşturuyor, hedef kitleye nereden ulaşılacağını belirliyor, etkileşim kuruyor, raporlu ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Günümüz reklamcılığının modern yorumu olan dijital reklamlar ile kurumsal firmaların potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için Google Ads, Facebook Business gibi reklam servisleri kullanıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

LOGO TASARIMI
Logo Tasarımı
Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Uzun vizyon ve misyon sayfaları yazılmadan önce profesyonel bir göz tarafından çizilmelidir.

Firmaların, ürün ve markaların hızla artması ile birlikte ayrışma, ayırt edilebilme de önemli bir konu haline gelmiştir. İstenilen ayrışmayı yapabilmek için de sadece isim yeterli değildir. Bu yüzden görsel olarak da bu ayrımın sağlanması gerekmektedir. Tam bu noktada devreye logo tasarımı girmektedir.

Logo tasarımı, firmaların yaptığı işle veya sektörüyle arasındaki bağı, diğer firmalardan ayrı oluşunu uzun uzun cümleler kurmadan, renkler ve amblemler kullanarak bir bakışta anlatabilme sanatıdır. 

Çoğu zaman logo ve amblem birbiriyle karıştırılmaktadır. Logo tasarımında kullanılan görsellere amblem denilmektedir. Logo tasarımında firma ya da marka isminin yazı tipinden türetilerek ve fontların düzenlenerek, değiştirilerek hazırlanmasıyla da logotype oluşmaktadır. Amblem ve logotype birlikte logo tasarımını oluşturan iki bileşendir. Bu bileşenler birbirlerinden bağımsız bir şekilde ayrı ayrı da kullanılabilmektedir. Çoğu zaman logo sadece amblemden ibaret olabilmekte veya seçilen logotype tasarımı da logo olarak kullanılabilmektedir. Önemli olan hazırlanan tasarımının iyi bir logo olabilmesidir.

İyi bir logo, soyut ya da somut bir şekilde firmayı temsil ederken özgün olduğu kadar akılda kalıcı, sade, basit ve dikkat çekici olmalıdır. Ayrıca firmayı temsil edecek logo tasarımının bir hikayesi, bir çıkış noktası da olmalıdır. Logo tasarımı yapılırken renk seçimi sektöre, logonun kullanılacağı alanlara ve logonun insanlar üzerinde bırakması istenen duyguya göre seçilmelidir. Logo tasarımında harfler kolay okunabilmeli, karmaşık harflerden kaçınılmalıdır.

Logo tasarımı konusunda yüzlerce internet sitesi ve milyonlarca da hazır logo tasarımları mevcuttur. Ücretli veya ücretsiz olarak bulunabilen bu seçeneklerle logo tasarlanabilmektedir. Fakat bu şekilde tasarlanan logolar çoğu zaman basılı işlerde problem çıkarmakta, her zemine uygun olmamakta ve profesyonel görünmemektedir.

Pixelibol olarak firma ile özdeşlecek olan duyguları logo tasarımı sırasında planlıyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

PROJELER

PROJELER
HİZMET TALEBİ

TERCİH EDENLER

NE DEDİLER?

Pixelibol

Çevremdeki herkese tavsiye edebildiğim, kalitesine şahit olduğum güzel insanlar

Yusuf Avcı

Avreka

Pixelibol

Uzun yıllardır tanıdığım, yaptıkları işe güvendiğim harika bir ekip..

Bilal Yılmaz

Netliva

Pixelibol

Pixelibol ekibi beraber çalıştığımız tüm projelerde çok güzel işler çıkardılar. Çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Sağlam

Hosteva