Yükleniyor

evet, pixelimiz boldur!

Yıllardır en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; dijital zanaat.

Kurumsal firmaların dijital dünyadaki hayatlarına pixel pixel destek oluyor, işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

Hizmetler

Çoğu web tasarım ajansının yaygın olarak kullandığı hazır tasarım çalışmalarından ziyade her firmanın, her markanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde özgün, günümüz dijital trendlerini içinde barındıran ve tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlıyoruz.

İşini internete taşımak ve ürünlerini internetten satmak isteyenler için hazır e-ticaret temaları dayatmadan, ücretsiz ve hazır e-ticaret sistemleri kullanmadan, satır satır kendimiz kodladığımız e-ticaret sistemimiz tecim ile pratik çözümler üretiyoruz.

Standart web tasarım isteklerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan özel web projeleri için günümüz teknolojilerini kullanarak, özgün ve çözüm odaklı web yazılımları geliştiriyoruz.

Markaların, firmaların insanlar üzerinde bırakmak istedikleri etkinin çok önemli olduğunu biliyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

Photoshop ile hazırlanmış web sitesi arayüz tasarımlarını Psd dosyası halinde alıp, güncel ve modern tag yapısı kullanarak, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde, Html olarak kodluyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda en önemli iletişim araçlarından biri haline gelen sosyal medyada, içerik takvimleri oluşturuyor, hedef kitleye nereden ulaşılacağını belirliyor, etkileşim kuruyor, raporlu ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Günümüz reklamcılığının modern yorumu olan dijital reklamlar ile kurumsal firmaların potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için Google Ads, Facebook Business gibi reklam servisleri kullanıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

WEB YAZILIM
Web Yazılım
Web Yazılım

Web Yazılım

Kurumsal olarak ihtiyaç duyulan her şeyin yazılımsal bir çözümü de vardır ve dijital dünya web sitelerinden ibaret değildir!


Web yazılımı, kurumsal kimliğe uygun olarak hazırlanan özgün arayüz tasarımının Html olarak kodlanmasının ardından, bu yapıyı dinamik hale getiren, son kullanıcının siteyi kullanabilmesini ve yöneticinin de siteyi kontrol edebilmesini sağlamaktadır. Pixelibol olarak vermiş olduğumuz web tasarım hizmeti, içerisinde standart web yazılım hizmetini de barındırmaktadır. Standart bir kurumsal web sitesi dışında kalan projeler için özel web yazılım hizmeti de vermekteyiz.

Mekandan ve cihazdan bağımsız bir şekilde internet üzerinde çalışan, herhangi bir tarayıcı ile kullanılabilen özel web yazılımları, Php veya Asp gibi sunucu tabanlı yazılımlar ile MySql, MsSql gibi veritabanı yazılımlarını entegre bir şekilde kullanarak, Javascript gibi tarayıcı tabanlı yazılımlar ile birlikte Html çıktılar üretirler. Çeşitli yazılım dilleri kullanılarak üretilen bu Html çıktılar da Css ile şekillendirilmekte ve hazırlanmış olan web yazılımları tarayıcı üzerinden rahatlıkla kullanılabilir hale gelmektedir. İnternet bağlantısı olan her yerden erişilebilen bu özel web yazılımları yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Hazırlanacak olan özel web yazılımı için öncelikle yazılımdan istenenler belirlenmeli ve buna göre bir algoritma oluşturulmalıdır. Oluşturulan bu algoritmaya bağlı kalınarak, herhangi bir yazılımcının projenin herhangi bir sürecinde dahil olabileceği düşünülerek, geliştirilmeye açık bir şekilde temiz kod yapısı kullanılarak hazırlanmalıdır. Ayrıca Back-End olarak adlandırılan kullanıcının görmediği, arkadaki kod yapısı kadar kullanıcının gördüğü ve kullandığı Front-End tarafı da oldukça önemlidir. Yazılımın kullanıcı tarafından yönetileceği arayüz, kullanıcı deneyimi dikkate alınarak tasarlanmalıdır.

Pixelibol olarak web yazılım konusunda tüm bu önemli noktaları dikkate alıp, ihtiyaç duyulan çözümleri profesyonel ve özgün bir şekilde hazırlamaktayız.

PROJELER

PROJELER
HİZMET TALEBİ

TERCİH EDENLER

NE DEDİLER?

Pixelibol

Çevremdeki herkese tavsiye edebildiğim, kalitesine şahit olduğum güzel insanlar

Yusuf Avcı

Avreka

Pixelibol

Uzun yıllardır tanıdığım, yaptıkları işe güvendiğim harika bir ekip..

Bilal Yılmaz

Netliva

Pixelibol

Pixelibol ekibi beraber çalıştığımız tüm projelerde çok güzel işler çıkardılar. Çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Sağlam

Hosteva