Yükleniyor

evet, pixelimiz boldur!

Yıllardır en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; dijital zanaat.

Kurumsal firmaların dijital dünyadaki hayatlarına pixel pixel destek oluyor, işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

Hizmetler

Çoğu web tasarım ajansının yaygın olarak kullandığı hazır tasarım çalışmalarından ziyade her firmanın, her markanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde özgün, günümüz dijital trendlerini içinde barındıran ve tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlıyoruz.

İşini internete taşımak ve ürünlerini internetten satmak isteyenler için hazır e-ticaret temaları dayatmadan, ücretsiz ve hazır e-ticaret sistemleri kullanmadan, satır satır kendimiz kodladığımız e-ticaret sistemimiz tecim ile pratik çözümler üretiyoruz.

Standart web tasarım isteklerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan özel web projeleri için günümüz teknolojilerini kullanarak, özgün ve çözüm odaklı web yazılımları geliştiriyoruz.

Markaların, firmaların insanlar üzerinde bırakmak istedikleri etkinin çok önemli olduğunu biliyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

Photoshop ile hazırlanmış web sitesi arayüz tasarımlarını Psd dosyası halinde alıp, güncel ve modern tag yapısı kullanarak, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde, Html olarak kodluyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda en önemli iletişim araçlarından biri haline gelen sosyal medyada, içerik takvimleri oluşturuyor, hedef kitleye nereden ulaşılacağını belirliyor, etkileşim kuruyor, raporlu ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Günümüz reklamcılığının modern yorumu olan dijital reklamlar ile kurumsal firmaların potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için Google Ads, Facebook Business gibi reklam servisleri kullanıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

E-TICARET
E-Ticaret
E-Ticaret

E-Ticaret

Sürekli güncellenen tecim e-ticaret sistemi, online satış yapmayı kolay hale getirmektedir.

Hızla büyüyen ve gelişen dijital dünyada, işini ve ürünlerini internete taşımak neredeyse zorunlu bir hal almış durumda. Pek çok firma internette yerini alabilmek için her yıl binlerce lira yatırım yapmakta ve kâr etmeyi amaçlamaktadır.

E-ticaret hizmeti veren pek çok firma ve freelancer, hazır altyapı diye tabir edilen, açık kaynak kodlu yazılımlar kullanmaktadır. Opencart, Woocommerce, Prestashop gibi açık kaynak kodlu yazılımlar kullanılarak hazırlanan e-ticaret siteleri, çoğu zaman site sahibi tarafından müdahale edilemediği için hayal kırıklığına yol açmaktadır. Ayrıca kurulum sonrası destek konusunda çoğu site sahibi istediği yardımı alamamaktadır. 

Kullandığımız tecim e-ticaret sistemi ile hosting ve bandwith haricinde, modül ve limit konularını hiç açmıyoruz. İşini internete taşımak ve ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen herkes tecim e-ticaret sistemi üzerinde çalışan modüllerin tamamını kullanabilmektedir. Ayrıca ilk 3 ay veya ilk yıl gibi kısıtlamalar da söz konusu değildir. Sürekli güncellenen tecim e-ticaret sistemindeki her yenilik, aktif ve yayında olan tüm e-ticaret siteleri için geçerlidir.

Kolay bir yönetim paneline sahip olan tecim e-ticaret sistemi ile sınırsız ve hızlı bir şekilde ürün eklenebilmektedir. Eklenen ürünler anında veya zaman ayarlı, ileriye dönük bir şekilde güncellenebilirken, ürünlere toplu resim yüklenebilmekte ve fiyat talebi al seçeneği eklenebilmektedir. Eklenen her ürüne ve her ürünün her özelliğine ayrı ayrı stok tanımlanabilmekte ve bu stokların kontrolü kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca pazar yeri entegrasyonları ile çeşitli e-ticaret sitelerine kolayca ürün eklenebilmektedir.

Eklenen ürünlerin siparişe dönüşmesiyle birlikte yönetim panelindeki siparişler sayfasından tüm siparişler hızlı ve detaylı bir şekilde listelenebilmekte ve tek tıklama ile sipariş durumu yönetilebilmektedir. Yönetilebilen e-posta ve sms modülleri ile sipariş durumu hakkında kullanıcıya bilgi verilebilmektedir. Ayrıca kampanya ve duyurular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılara toplu sms gönderilebilmekte ve e-posta abonelik servisleri ile entegre bir şekilde çalışılarak toplu mail listeleri otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Zamanlı işlemler modülü ile belirlenen tarih ve saatler arasında otomatik olarak ürünlere indirim veya zam yapılabilir, kargo ücretli veya ücretsiz yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra marka yönetimi, tedarikçi yönetimi, ürün özellik yönetimi, bölge bazlı kargo yönetimi gibi bir çok modül ile hızlı bir şekilde kullanılabilen tecim e-ticaret sistemi, kapıda ödeme ve havale gibi ödeme türlerini desteklerken, 3D güvenlikli sanal pos entegrasyonlarını da içinde barındırmaktadır.

Responsive ve seo destekli özel tasarım hedefiyle yola çıkan tecim e-ticaret sistemi, geliştirilen tema kütüphanesi ile tasarım konusunda seçenekler de sunmaktadır. Tema kütüphanesinde bulunan responsive ve seo destekli temalar içerisinden seçim yapılabilmekte ve yönetim panelinden kontrol edilebilmektedir. Gelen istekler doğrultusunda seçilen tema kişiselleştirilebilmekte ve özgün bir hale getirilebilmektedir.

Kampanya yapmak isteyen site sahipleri, yönetim paneli üzerinden koşul belirterek istedikleri kampanyaları oluşturabilmekte ve müşterilerine çeşitli fırsatlar sunabilmektedir. Yönetilebilen puan sistemi ile kullanıcıların yapmış olduğu tüm hareketler puanlanabilir, toplanan puanların da kupon koduna çevrilmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca doğum günü kuponu, yıl dönümü kuponu gibi kişiye özel kupon kodları da yönetim paneli üzerinden ayarlanarak otomatik olarak üretilmektedir. Kullanıcılar, sosyal medya hesaplarıyla üye girişi yapabilir, yönetim panelinde ki ilgili ayarlar doğrultusunda alışveriş yapıp puan toplayabilir ve bu puanları kupon koduna çevirerek indirimli alışverişler de yapabilmektedir.

Ürünler, siparişler, kullanıcılar hakkında gerekli olan istatistiksel bilgiler alınabilirken, dil desteği sayesinde de yönetim paneli üzerinden birden fazla dil eklenebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Her yıl lisans ücreti alan markalardan sıyrılarak esnek ödeme sistemi kullanan tecim e-ticaret sistemi ile site ücreti istenilen zamanda ve istenilen süre için ödenmektedir.

Pixelibol olarak, bir çok özelliğe sahip olan ve sürekli geliştirilen kendi e-ticaret sistemimiz tecim ile çözüm odaklı hizmet veriyor ve güncellemeye, geliştirmeye devam ediyoruz.PROJELER

PROJELER
HİZMET TALEBİ

TERCİH EDENLER

NE DEDİLER?

Pixelibol

Çevremdeki herkese tavsiye edebildiğim, kalitesine şahit olduğum güzel insanlar

Yusuf Avcı

Avreka

Pixelibol

Uzun yıllardır tanıdığım, yaptıkları işe güvendiğim harika bir ekip..

Bilal Yılmaz

Netliva

Pixelibol

Pixelibol ekibi beraber çalıştığımız tüm projelerde çok güzel işler çıkardılar. Çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Sağlam

Hosteva