Yükleniyor

evet, pixelimiz boldur!

Yıllardır en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; dijital zanaat.

Kurumsal firmaların dijital dünyadaki hayatlarına pixel pixel destek oluyor, işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

Hizmetler

Çoğu web tasarım ajansının yaygın olarak kullandığı hazır tasarım çalışmalarından ziyade her firmanın, her markanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde özgün, günümüz dijital trendlerini içinde barındıran ve tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlıyoruz.

İşini internete taşımak ve ürünlerini internetten satmak isteyenler için hazır e-ticaret temaları dayatmadan, ücretsiz ve hazır e-ticaret sistemleri kullanmadan, satır satır kendimiz kodladığımız e-ticaret sistemimiz tecim ile pratik çözümler üretiyoruz.

Standart web tasarım isteklerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan özel web projeleri için günümüz teknolojilerini kullanarak, özgün ve çözüm odaklı web yazılımları geliştiriyoruz.

Markaların, firmaların insanlar üzerinde bırakmak istedikleri etkinin çok önemli olduğunu biliyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

Photoshop ile hazırlanmış web sitesi arayüz tasarımlarını Psd dosyası halinde alıp, güncel ve modern tag yapısı kullanarak, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde, Html olarak kodluyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda en önemli iletişim araçlarından biri haline gelen sosyal medyada, içerik takvimleri oluşturuyor, hedef kitleye nereden ulaşılacağını belirliyor, etkileşim kuruyor, raporlu ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Günümüz reklamcılığının modern yorumu olan dijital reklamlar ile kurumsal firmaların potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için Google Ads, Facebook Business gibi reklam servisleri kullanıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

İNTERNET REKLAMCILIĞI
İnternet Reklamcılığı
İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı

Geleneksel mecranın yerini dijitale bırakmaya başladığı yıllarda, dakikada 293 bin kişinin Facebook durumunu güncellediğini biliyor muydunuz?

Dijital pazarlamanın en etkili yöntemi şüphesiz internet reklamcılığıdır. İnternet reklamcılığı sayesinde, ürün veya hizmet arayan kullanıcıların, bir diğer deyişle potansiyel müşterilerin karşısına çıkılabilir ve satışlar kısa bir süre içerisinde arttırılabilir. Radyo, televizyon, gazete veya dergi gibi geleneksel reklam mecralarından çok daha iyi olan internet reklamcılığında, verilen reklamların sonuçları tam ve doğru bir şekilde raporlanabilmektedir.

Günümüzde en sık kullanılan internet reklam servisleri Google Ads ve Facebook Business'tır.

Google Ads ile internet reklamı verirken, kullanıcıların reklama tıklayıp web sitesini ziyaret ettiğinde mi yoksa arama yaptığında mı ödeme yapılacağı da seçilebilmektedir. Yani verilen reklamdan sonuç alındığında ödeme yapılmış olmaktadır. Ayrıca Google reklamları için bütçe esnektir. Reklam veren bütçesini kendisi belirlemektedir. Başlangıç için firmanın hedefleri doğrultusunda bir aylık bütçe belirlenir ve reklamlar başlatılır. Bütçe sonunda da alınan sonuçlara göre bütçe güncellenebilir. Ayrıca Google Ads, reklam sonuçlarını doğru bir şekilde ölçümleme, maliyet - geri dönüş analizi yapma şansı da tanımaktadır.

Facebook Business ile de Google Ads gibi potansiyel müşterilere ve hedeflenen insanlara kolayca ulaşılabilmektedir. Facebook reklamları ile kullanıcıların davranışlarına, coğrafi konumlarına ve iletişim bilgilerine göre hedef kitle seçilerek ilgi çekici, esnek ve tüm cihazlarda görünebilen farklı reklam modelleri gösterilebilir. Verilen reklamların sonuçlarıyla ilgili tüm detaylı bilgi de rapor şeklinde alınabilmektedir.

Dünya’da en çok kullanılan ve kullanım sıralamasında Türkiye'nin ikinci olduğu Instagram'da da firmalar Facebook Business ile Instagram reklamı verebilmektedir. Kullanıcıların ilgi alanlarına göre hedef kitle oluşturup gereksiz reklam maliyetlerini engelleyerek, Instagram üzerinde fotoğraf ve videolardan oluşan farklı reklam tipleri ile potansiyel müşterilere ulaşılabilmektedir.

Pixelibol olarak kurumsal firmalar için gerekli analizleri yapıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

PROJELER

PROJELER
HİZMET TALEBİ

TERCİH EDENLER

NE DEDİLER?

Pixelibol

Çevremdeki herkese tavsiye edebildiğim, kalitesine şahit olduğum güzel insanlar

Yusuf Avcı

Avreka

Pixelibol

Uzun yıllardır tanıdığım, yaptıkları işe güvendiğim harika bir ekip..

Bilal Yılmaz

Netliva

Pixelibol

Pixelibol ekibi beraber çalıştığımız tüm projelerde çok güzel işler çıkardılar. Çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Sağlam

Hosteva