Yükleniyor

evet, pixelimiz boldur!

Yıllardır en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; dijital zanaat.

Kurumsal firmaların dijital dünyadaki hayatlarına pixel pixel destek oluyor, işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

Hizmetler

Çoğu web tasarım ajansının yaygın olarak kullandığı hazır tasarım çalışmalarından ziyade her firmanın, her markanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde özgün, günümüz dijital trendlerini içinde barındıran ve tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlıyoruz.

İşini internete taşımak ve ürünlerini internetten satmak isteyenler için hazır e-ticaret temaları dayatmadan, ücretsiz ve hazır e-ticaret sistemleri kullanmadan, satır satır kendimiz kodladığımız e-ticaret sistemimiz tecim ile pratik çözümler üretiyoruz.

Standart web tasarım isteklerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan özel web projeleri için günümüz teknolojilerini kullanarak, özgün ve çözüm odaklı web yazılımları geliştiriyoruz.

Markaların, firmaların insanlar üzerinde bırakmak istedikleri etkinin çok önemli olduğunu biliyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

Photoshop ile hazırlanmış web sitesi arayüz tasarımlarını Psd dosyası halinde alıp, güncel ve modern tag yapısı kullanarak, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde, Html olarak kodluyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda en önemli iletişim araçlarından biri haline gelen sosyal medyada, içerik takvimleri oluşturuyor, hedef kitleye nereden ulaşılacağını belirliyor, etkileşim kuruyor, raporlu ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Günümüz reklamcılığının modern yorumu olan dijital reklamlar ile kurumsal firmaların potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için Google Ads, Facebook Business gibi reklam servisleri kullanıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETIMI
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Dünyanın en kalabalık ülkesinden bile fazla nüfusa sahip olan bir mecrada kaybolmamak ne kadar kolay olabilir?

Kurumsal bir firma için kitlelere doğru ulaşma ve potansiyel müşterilerle iletişime geçme çok önemlidir ve sosyal medya bu etkileşimin olabileceği en iyi mecradır. Sosyal medya üzerinde bu etkileşimi yakalayabilmek için öncelikle sektöre özel stratejiler geliştirilmelidir. Sektörde bulunan firmalar incelenmeli ve gelecek planları da düşünülerek iyi bir analiz yapılmalıdır. Yapılan analizin ardından beklentileri de baz alarak, sosyal medyada nasıl bir dille, nasıl bir içerikle yola çıkılması gerektiğini belirlerken, hangi ağlarda bulunulacağı da kararlaştırılmalıdır. Kurumsal kimlik, sosyal medya kimliğiyle beraber internette yerini almalıdır.

Sosyal medyada paylaşılması adına önceden hazırlanmış olan aylık içerik planı olmalıdır. İçerik planı içerisinde ülke ve dünya gündemindeki konular dikkate alınmalı, bu konular dahilinde özel içerikler üretilmelidir. Sosyal medya üzerinde konuşulan bir konu üzerine fikir beyan etmek, konu hakkında içerik üretmek kitlelere daha hızlı ulaşımı sağlamaktadır. Ayrıca çekiliş veya yarışma gibi içerikler ile de çok yüksek etkileşim kazanılıp, kullanıcılar tarafından olumlu yönde geri dönüşler alınmaktadır. Aylık içerik planı hazırlanırken belirlenen günlük planlar doğrultusunda, sosyal medya paylaşım tasarımları hazırlanmaktadır. Bu tasarımlar dikkat çekici, fikir ve mesaj içeren, kurumsal kimliğe uygun bir konsept dahilinde olmalıdır. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu önce tasarıma bakmaktadırlar ve tasarım paylaşımın en önemli noktasıdır. Paylaşım yapıp susmak elbette olmaz. Gelen tüm mesajlar, talepler, yorumlar seçilen dil dikkate alınarak hızlı bir şekilde yanıtlanmalıdır. Etkileşim ne kadar hızlı ve ne kadar yapıcı olursa bağlılıkta o derece artacaktır.

Uygulanan aylık içerik planının ardından bir sonuç raporu hazırlanmalı ve etkileşim, içerik, takipçi, itibar, çekiliş ve yarışma gibi konular hakkında ayrıntılı bir istatistik çıkarılmalı ve devam edecek olan içerik planları gözden geçirilmelidir.

Pixelibol olarak kurumsal firmaların sosyal medyada kaybolmalarını engelliyoruz. Sosyal medya yönetimi yaparken planlı bir şekilde çalışıyor, gerekli tüm adımları takip ediyor, raporlu ve sonuç odaklı hareket ediyoruz.


SOSYAL MEDYA PAKETLERİMİZPROJELER

PROJELER
HİZMET TALEBİ

TERCİH EDENLER

NE DEDİLER?

Pixelibol

Çevremdeki herkese tavsiye edebildiğim, kalitesine şahit olduğum güzel insanlar

Yusuf Avcı

Avreka

Pixelibol

Uzun yıllardır tanıdığım, yaptıkları işe güvendiğim harika bir ekip..

Bilal Yılmaz

Netliva

Pixelibol

Pixelibol ekibi beraber çalıştığımız tüm projelerde çok güzel işler çıkardılar. Çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Sağlam

Hosteva