Yükleniyor

evet, pixelimiz boldur!

Yıllardır en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; dijital zanaat.

Kurumsal firmaların dijital dünyadaki hayatlarına pixel pixel destek oluyor, işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

Hizmetler

Çoğu web tasarım ajansının yaygın olarak kullandığı hazır tasarım çalışmalarından ziyade her firmanın, her markanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde özgün, günümüz dijital trendlerini içinde barındıran ve tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlıyoruz.

İşini internete taşımak ve ürünlerini internetten satmak isteyenler için hazır e-ticaret temaları dayatmadan, ücretsiz ve hazır e-ticaret sistemleri kullanmadan, satır satır kendimiz kodladığımız e-ticaret sistemimiz tecim ile pratik çözümler üretiyoruz.

Standart web tasarım isteklerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan özel web projeleri için günümüz teknolojilerini kullanarak, özgün ve çözüm odaklı web yazılımları geliştiriyoruz.

Markaların, firmaların insanlar üzerinde bırakmak istedikleri etkinin çok önemli olduğunu biliyor ve sektörle uyumlu, hedef kitleyi yakalayan, akılda kalıcı, el emeği logolar tasarlıyoruz.

Photoshop ile hazırlanmış web sitesi arayüz tasarımlarını Psd dosyası halinde alıp, güncel ve modern tag yapısı kullanarak, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde, Html olarak kodluyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda en önemli iletişim araçlarından biri haline gelen sosyal medyada, içerik takvimleri oluşturuyor, hedef kitleye nereden ulaşılacağını belirliyor, etkileşim kuruyor, raporlu ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Günümüz reklamcılığının modern yorumu olan dijital reklamlar ile kurumsal firmaların potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için Google Ads, Facebook Business gibi reklam servisleri kullanıyor ve etkili dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

PROJELER

PROJELER
HİZMET TALEBİ
Sosyal Medya Kurumsal Firmalar İçin Neden Önemlidir?

Sosyal Medya Kurumsal Firmalar İçin Neden Önemlidir?

Halis Elciman
12 ARALIK 2018

İnternetin hayatımızdaki yeri giderek artmakta ve kullanıcılar düşüncelerini, anılarını, deneyimlerini paylaşma ihtiyacı duymaktadır. Ülkemizde önceleri forumlarla başlayan ve ardından Facebook ile devam eden sosyal medya, şu an dünyanın en kalabalık ülkesinden bile daha fazla nüfusa sahiptir. İnsanlar paylaşmaya devam ettikçe, sosyal medya kullanımı arttıkça bu mecrayı kullanan firmalar da artmakta ve bu firmalar kendilerini geliştirip, büyütmektedir.

Günümüzde firmalar için neredeyse bir zorunluk haline gelen sosyal medya, önceleri potansiyel müşterilere ulaşabilme, marka güveni sağlama gibi firmalar için çok önemli olan fırsatlar olmasına rağmen çok önemsenmiyor ve geçici bir heves gibi görülüyordu. Daha sonları bunun bir hevesten çok daha fazlası olduğu anlaşılarak, sosyal medya reklamları herkesin aşina olduğu ve her gün karşılaştığı bir kavram haline gelmiştir.

Firmalar için sosyal medyada bulunmak, kurumsal ve profesyonelce bir şekilde tanıtım yapılmasının en hızlı ve en ekonomik yoludur. Var olan müşteriler ile birebir temasa geçmek ve potansiyel müşterilere çok kolay bir şekilde ulaşmak, sosyal medya mecrasının ne kadar büyük bir iletişim ağı olduğunun kanıtlamaktadır. Bu büyük iletişim ağı içerisinde firmalar müşterilerinin olumlu veya olumsuz yorumlarını görebilir, ders çıkarabilir ve tedbirler alarak firmanın gelişmesini, büyümesini sağlayabilir. Aktif olarak kullanılan pazarlama planı, sosyal medya stratejisi ile daha da büyütülebilir ve geliştirilebilir.

Fakat firmaların sosyal medyada yer edinmesi, sadece var olması yeterli değildir. Firmaların sosyal medya hesapları kurumsal kimliklerine uygun, kaliteli, özgün içeriklerden oluşmalı ve sürekli güncel olmalıdır. Var olan müşterilerin şikayetleri, talepleri veya önerileri sosyal medya hesapları üzerinden yanıtlanmalı, firmanın sosyal medyayı aktif olarak kullandığı ve önemsediği izlenimi verilmelidir. Henüz ulaşılmamış, potansiyel müşteri kitlesi için yaş, cinsiyet, lokasyon gibi çeşitli kriterler belirlenerek sosyal medya reklamları kullanılmalı ve hedef kitlenin ilgisi çekilmelidir. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla, web sitesine ziyaretçi yönlendirirken aynı zamanda web sitesini ziyaret eden kullanıcılara da sosyal medyanın aktif şekilde kullanıldığı gösterilmeli ve sosyal medya hesaplarıyla bağlantı kurulmalıdır.

TERCİH EDENLER

NE DEDİLER?

Pixelibol

Çevremdeki herkese tavsiye edebildiğim, kalitesine şahit olduğum güzel insanlar

Yusuf Avcı

Avreka

Pixelibol

Uzun yıllardır tanıdığım, yaptıkları işe güvendiğim harika bir ekip..

Bilal Yılmaz

Netliva

Pixelibol

Pixelibol ekibi beraber çalıştığımız tüm projelerde çok güzel işler çıkardılar. Çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Sağlam

Hosteva